Má môj 3,5-ročný syn potravinovú alergiu?

Zodpovedané
Včera o 15:50

Dobrý deň,

3,5-ročný syn je objednaný na gastro vyšetrenie, pretože okolo konečníka má ekzém, na ktorý okrem kortikoidov nezaberá nič.

Môže to byť nejaká potravinová alergia?

Pediatrička mu vzala krv na základné vyšetrenie. Podľa nej sú výsledky v poriadku, no rada by som poznala názor aj iného lekára, pretože niektoré hodnoty má zvýšené a niektoré znížené.

Ďakujem

Dobrý deň,

takéto výsledky by mal interpretovať iný pediater.

Ja viem poradiť ohľadom diéty a výživy už pri stanovenej diagnóze. V takom prípade je pre mňa podstatné vidieť gastroenterologické vyšetrenie.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/