Čo pre mňa znamenajú tieto výsledky?

Zodpovedané
5. dec 2023

Dobrý deň,

moje výsledky:

  • Diaminooxidáza kvantita 6,83.
  • Diaminooxidáza funkcia 9,40.

Čo to pre mňa znamená?

Ďakujem

Dobrý deň,

histamínová intolerancia je dedičné ochorenie, ktoré sa prejavuje viacerými symptómami. Zo začiatku sa ochorenie prejavuje podobne ako alergia výhradne po jedle.

Výsledky z krvi pri tomto ochorení nie sú relevantné, pretože hodnota tohto enzýmu sa v krvi mení počas dňa a závisí od metabolických pochodov.

Relevantný výsledok vieme získať z fibroskopie, ale tiež z genetických testov a na základe klinických prejavov.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/