Založenie živnosti počas poberania rodičovskej dovolenky. Mám nárok na dotáciu?

Zodpovedané
1. máj 2024

Dobry deň,

chcela by som si založiť živnosť počas poberania rodičovského príspevku. Syn bude mať v máji rok.

Čo sa týka dotácie, je možné ju dostať aj v prípade, že som na rodičovskom príspevku?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem o akú dotáciu by ste požiadali. Rodičovský príspevok by problémom nemal byť.
Niektoré dotácie sú podmiené predchádzajúcou evidenciou na ÚPSVaR.

S prianím pekného dňa,
Lenka