Som na dlhodobej PN a otehotnela som. Na akú výšku materskej budem mať nárok?

Zodpovedané
Dnes o 17:31

Dobrý deň,

rada by som sa poradila. Som na dlhodobej PN a otehotnela som.

Na akú výšku materskej budem mať nárok?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

PN neovplyvní výšku materskej.
Na to, v akej výške a či nárok na materskú budete mať sa nevyjadrím, nakoľko podľa uvedených informácii to nemám ani ako vedieť. Môžete doplniť do novej otázky, či Vám trvá nemocenské poistenie, resp. odkedy trvá pracovný pomer, ako dlho ste na PN, predpokladaný termín pôrodu.

S prianím pekného dňa,
Lenka