Otehotnela som a pôjdem pravdepodobne na PN. Z čoho sa mi bude počítať dávka na materské?

Zodpovedané
25. aug 2024

Dobrý deň,

som na RD, ktorá mi končí o 6 mesiacov. Nastúpila som do práce na dohodu, predtým som mala zmluvu na dobu neurčitú. Otehotnela som a pôjdem pravdepodobne na PN.

Z čoho sa mi bude počítať dávka na materské?

Ak som začala pracovať na dohodu tento mesiac?

Ďakujem

Dobrý deň,

ste na rodičovskej dovolenke, alebo len poberáte rodičovský príspevok? Z textu mi to nie je zrejmé. Pochopila som, že Vám už netrvá pracovný pomer, z ktorého ste boli na materskej, neskôr na rodičovskej dovolenke. Uzatvorili ste dohodu s pravidelným príjmom a odkedy? Dopíšte do novej otázky, bez bližších informácii neviem sa presne vyjadriť.

S prianím pekného dňa,
Lenka