O koľko dní sa mi skrátil počet dní dovolenky?

Zodpovedané
31. jan 2024

Dobrý deň,

rok 2023 som bola na rodičovskej dovolenke, som učiteľka. K decembru 2023 som mala 53,5 dní dovolenky. Od januára 2024som začala pracovať, syn bude mať vo februári 3 roky.

O koľko dní sa mi skrátil počet dní dovolenky?

Nabehla mi od januára už nová dovolenka?

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste sa informovať u mzdárky na škole. Záleží presne podľa období kedy ste boli na materskej dovolenke, obdobie na rodičovskej dovolenke a koľko dní ste si preniesli do ďalšieho obdobia pred nástupom na materskú.

Bez presnejších informácii neviem posúdiť, či Vám krátili dovolenku alebo nie.

S prianím pekného dňa,
Lenka