Na Akcentu prichádzajú peniaze za moje vystavené faktúry. Ako to správne účtovať?

Zodpovedané
9. dec 2023

Dobrý deň,

prosím Vás o radu ohľadom Akcenty.

Mona Slovenska s.r.o. si zriadila Akcentu CZ , na ktorú prichádzajú peniaze za moje vystavené faktúry.

Ako to mám účtovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

Akcentu som ešte neriešila, ale pozrela som čo by to malo byť. V podstate je to ako keby platobná brána s lepšími kurzami. Ak máte od nich výpisy, riešila by som cez 221 s analytikou a prostredníctvom účtov pohľadávok a záväzkov.

S prianím pekného dňa,
Lenka