Musím od roku 2023 platiť daň z predaja v bazári na Modrom koníku?

Zodpovedané
5. dec 2022

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom nových podmienok, ktoré boli nedávno avizované, čo sa týka predaja v bazároch.

Musím sa registrovať na daňovom úrade, aj keď predávam použité vecičky v bazári?

Bude Modrý koník posielať údaje o predajcoch daňovému úradu?

Ďakujem

Dobrý deň,

Modrý koník sa k tejto téme vyjadril.

Pokiaľ používate bazár Modrého koníka pre súkromný predaj, tak sa po 1.1.2023 nič nemení.

Viac v linku:
https://www.modrykonik.sk/blog/modrykonik/article/predavas-sukromne-v-bazari-na-modrykonik-dpeab1/

S prianím pekného dňa,
Lenka