Môže mi terajší alebo bývalý zamestnávateľ vykonať ročné zúčtovanie dane?

Zodpovedané
26. jan 2023

Dobrý deň,

od 1.1.2022 som pracovala v bývalom zamestnaní, potom som na asi 2 mesiace bola na úrade práce a podarilo sa mi zamestnať znova od 1.5.2022. Poberám aj prídavky na dieťa.

Môže mi terajší alebo bývalý zamestnávateľ vykonať ročné zúčtovanie dane?

Komu a aké potvrdenia mám doložiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ktoréhokoľvek zamestnávateľa môžete požiadať o vykonanie Ročného zúčtovania. Priložíte Potvrdenie o príjmoch od druhého zamestnávateľa.

S prianím pekného dňa,
Lenka