Mám pracovný pomer ukončiť vo výpovednej lehote?

Zodpovedané
21. nov 2023

Dobrý deň,

zaujímalo by ma ako ovplyvní výšku podpory v nezamestnanosti fakt, že som v uplynulých 2 rokoch od nároku vzniku podpory poberala pandemickú OČR v trvaní 8 mesiacov.

Pracovný pomer ukončím k 31.12.2023, odčerpám si 3 dni dovolenky a vymeriavací základ bude priemer tých 3 dní a pandemickej?

Mám pracovný pomer ukončiť vo výpovednej lehote, odpracovať 2 mesiace a budú sa priemerovat 2 mesiace s 8 mesiacov pandemickej OČR?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pandemická OČR nemá vplyv na výpočet podpory. Ostatné je na dohode so zamestnávateľom.

S prianím pekného dňa,
Lenka