Komu mám odovzdať poslednú prechodku a ukončenie PN, keď mi skončil pracovný pomer?

Zodpovedané
24. nov 2023

Dobrý deň,

k 18.12.2023 mi končí PN, ale koncom októbra mi skončila pracovná zmluva na dobu určitú.

Komu mám odovzdať poslednú prechodku a ukončenie PN?

Ohľadom ukončenia pracovného pomeru mi z práce ešte nič neprišlo.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám skončil pracovný pomer, PN riešite už iba zo Sociálnou poisťovňou. Pobočka Sociálnej poisťovne sa určí podľa sídla zamestnávateľa. Overte si, či Vám zamestnávateľ ukončil pracovný pomer.

S prianím pekného dňa,
Lenka