Koľko pred nástupom na materskú si môžem priplácať nemocenské, aby mi vyšla vyššia materská?

Zodpovedané
19. aug 2024

Dobrý deň,

po materskej dovolenke som nastúpila 14.2.2024 znova do práce. Otehotnela som a predpokladaný termín pôrodu je 26.3.2025.

Koľko pred nástupom na materskú si môžem priplácať dobrovoľné nemocenské poistenie, aby mi vyšla vyššia materská?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ Vám bude trvať pracovný pomer, tak Vás nezaregistrujú v Sociálnej poisťovni na dobrovoľné nemocenské poistenie.

S prianím pekného dňa,
Lenka