Je problém, že som pracovný pomer ukončila skôr ako mala dcéra 3 roky?

Zodpovedané
27. máj 2024

Dobrý deň,

dcéra mala 24.5.2024 3 roky. Ja som písomne mesiac dopredu oboznámila zamestnávateľa, že RD ukončím 20.5. a od 21.5. - 23.5. (3 dni) som mala dovolenku.

Dňa 23.5.2024 mi končil pracovný pomer dohodou a bude mi preplatená zvyšná dovolenka, plus dostanem odstupné.

Nevadí, že som pracovný pomer ukončila skôr ako mala dcéra 3 roky?

Chcela by som maximálny DvZ a neviem, či ten jeden deň 24.5.2024 má nejaký súvis.

Ďakujem

Dobrý deň,

nie je to žiadny problém.

S prianím pekného dňa,
Lenka