Je pravda, že v občianskom združení nemám nárok na stravné?

Zodpovedané
29. aug 2023

Dobrý deň,

zamestnala som sa v občianskom združení, ktoré realizuje projekt Vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Pracujem na plný úväzok.

Keď som sa opýtala ako je to so stravným, či dostanem stravné lístky, alebo finančný príspevok na stravu, tak som dostala odpoveď: Je to neoprávnená položka. Nedostala som nič.

Je to v poriadku a ozaj nemám nárok na stravné?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

máte pracovnú zmluvu, ste zamestnancom občianskeho združenia na plný úväzok, tak máte nárok na stravné lístky alebo na finančný príspevok.

S prianím pekného dňa,
Lenka