Ešte stále som nedostala daňový preplatok. Mám kontaktovať daňový úrad?

Zodpovedané
26. júl 2024

Dobrý deň

dnes je 26.7.2024 a ešte stále som nedostala daňový preplatok i napriek tomu, že daňové bolo podané v marci. Daňový bonus som dostala ešte v apríli.

Mám kontaktovať daňový úrad alebo ekonómku, ktorá mi spracovala daňové priznanie?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

kontaktujte ekonómku. Pozrite sa do daňového priznania či boli označené oba krížiky, ak bol preplatok na dani a aj doplatok DB.

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

S prianím pekného dňa,
Lenka