Ako zistím či si bývalý partner uplatnil daňový bonus na dieťa?

Zodpovedané
6. feb 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom daňového bonusu na dieťa. Bývalý partner na bonus nemá nárok a na daňovom úrade som sa nedozvedela, či ho poberá.

Ako zistím či si bývalý partner uplatnil daňový bonus na dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak si myslíte, že bývalý manžel neoprávnene poberá DB, tak podajte podnet na finančnú správu. Tá kontroluje uplatňovanie daňového bonusu na deti. Každý podnet overí.

S prianím pekného dňa,
Lenka