Ako vyplniť čas medzi rodičovskou a novou materskou, aby som sa nemusela vrátiť do práce?

Zodpovedané
2. júl 2024

Dobrý deň,

začiatkom júla mi končí rodičovská dovolenka a na konci júla mi začína materská dovolenka s druhým dieťaťom. Mám pracovný pomer na dobu neurčitú.

Aké mám možnosti, aby som sa nemusela vrátiť reálne do práce?

Ďakujem

Dobrý deň,

medzi koncom rodičovskej dovolenky a začiatkom materskej dovolenky sa môžete vrátiť do práce, alebo čerpať dovolenku, alebo ísť aj na PN.

S prianím pekného dňa,
Lenka