Ako postupovať pri návrate z rodičovskej do zamestnania?

Zodpovedané
14. jan 2023

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna....

Dovolenka mi bola schválená.

Musím poslať novú žiadosť mesiac vopred a informovať o možnej OČR?

Čo v prípade, že požiadam o nečerpanie dovolenky a pandemické sa medzitým zruší?

Môžem to do žiadosti sformulovať ako obidve možnosti a využijem buď jedno alebo druhé?

Ďakujem

Dobrý deň,

sformulujte to do jednej žiadosti s tým, že ak nepôjdete na OČR, tak v tom istom čase budete čerpať dovolenku. V dostatočnom predstihu ich následne informujte, ktorá situácia nastane.

S prianím pekného dňa,
Lenka