Ako mám vykryť finančne obdobie do októbra, keď dieťa neprijali do škôlky?

Zodpovedané
27. jún 2024

Dobrý deň,

26.6.2024 bude mať syn 3 roky. Od 27.6.2424 mám čerpať 28 dní starej dovolenky.

Ako mám vykryť finančne obdobie do októbra?

Mám sa dať 6. augusta na PN až do septembra?

Alebo ísť na úrad práce?

Jedná sa o to, že som samoživiteľka, som bez rodičov. Už len 80-ročná babka mi zostala.

Ako postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete postupovať ako ste uviedli. Môžete ísť na PN alebo na ÚPSVaR.

Ideálnejšie je uchovať si pôvodné pracovné miesto, lebo ak by ste išli na ÚPSVaR pracovný pomer by musel byť ukončený.

S prianím pekného dňa,
Lenka