Ako čo najlepšie vykryť obdobie od ukončenia poberania rodičovského príspevku na staršie dieťa po nástup na materskú s mladším?

Zodpovedané
3. jún 2024

Dobrý deň,

dcéra bude mať 27.7.2024 3 roky. To znamená, že od 28.7.2024 by som mala nastúpiť do práce. Čakáme druhé dieťa, materská mi začína 20.10.2024.

Dcéru sme do škôlky zapísali, no chcem sa opýtať, čo v prípade, ak ju nevezmú.

Ako najlepšie vykryť toto obdobie?

Teda od ukončenia poberania rodičovského príspevku na staršie dieťa po nástup na materskú s mladším, resp. ak staršiu nevezmú do škôlky.

Ďakujem

Dobrý deň,

medzi koncom rodičovskej dovolenky a začiatkom materskej dovolenky sa môžete vrátiť do práce, alebo čerpať dovolenku, alebo ísť aj na PN.

S prianím pekného dňa,
Lenka