Aká bude moja podpora, keď za 11 dní dostanem 625 EUR?

Zodpovedané
1. sep 2024

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Ak som dostala za 11 dní 625 EUR, tak aká by bola podpora?

Ak by som sa zamestnala inde, tak koľko dní a s akým príjmom by mi bolo potrebných na maximálnu podporu?

Ďakujem

Dobrý deň,

na to, aby ste mali maximálnu podporu, potrebujete čerpať pár dní dovolenku, ale zároveň mať pri ukončení pracovného pomeru ešte vyplatené odstupné, alebo preplatenie nevyčerpanej dovolenky. Takto by sa Vám navýšil vymeriavací základ na výpočet dávky v nezamestnanosti.

S prianím pekného dňa,
Lenka