Po pôrode mám nepravidelný cyklus a chceme dieťa. Na aké vyšetrenia by som mala ísť?

Zodpovedané
24. máj 2019

Dobrý deň,

dlhšiu dobu som mala problémy s nepravidelným cyklom, tak sme sa rozhodli pre umelé oplodnenie. To nám vyšlo na prvý pokus a máme syna. Chceli by sme druhé dieťa, ale cyklus po pôrode stále skáče.

Užívam Duphaston, ale zlepšenie nevidím. Výsledky sú vždy dobré, nikde nevidia problém , že by mi mal cyklus robiť takúto šarapatu.

Kde by mohol byť problém?

Na čo by som sa mala skúsiť zamerať a dať si dobre vyšetriť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

určite odporúčam gynekologické vyšetrenie, ultrazvuk a hormonálny odber.

Podľa výsledkov sa Vám nastaví menštruačný cyklus.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič