Môžem byť tehotná, alebo mi menzes mešká zo stresu?

Zodpovedané
16. sep 2019

Dobrý deň,

môj lekár je na dlhej dovolenke a zástup mi nevyhovuje.

Nemám ešte veľa skúseností vzhľadom na svoj vek, preto sa radšej poradím s Vami. S priateľom spolu zatiaľ nespávame. Pred 10 dňami som ho uspokojovala orálne, semeno som po výrone výplachla horúcou vodou a mydlom, umyla si zuby. Potom šiel uspokojovať on mňa, no nebola som dole vlhká, tak prst naslinil mojimi slinami a prechádzal mi ním dole. Dnu nezašiel. Mešká mi menštruácia 6 dní, krčok maternice mam už 5. deň mäkký vysoko v pošve a výtok je žltý.

Posledné 3 dni mám hnačky, pobolievajú ma kríže a bedrá. Mám tmavšie bradavky.

Môžem byť tehotná, alebo mi menzes mešká zo stresu?

Čo by sa mohlo stať, keď sa partner osprchuje po jeho orgazme a neskôr by chcel ísť tými prstami dnu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

po orálnom sexe určite nemusíte vyplachovať ústa horúcou vodou a mydlom.

Po orálnom sexe nie je možné tehotenstvo. Všeobecne na rukách môžu ostať zbytky ejakulátu a pri zavedení prstov do pošvy je možné otehotnenie.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič