Je vnútromaternicové teliesko príčinou neúspešného snaženia?

Zodpovedané
10. sep 2019

Dobrý večer,

pred vyše rokom som si dala vybrať vnútromaternicové teliesko a stále sa mi nedarí otehotnieť.

Je vnútromaternicové teliesko príčinou neúspešného snaženia?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

teliesko ste si dali vybrať pred rokom, takže vplyv telieska tam nie je.

Ak sa rok nedarí otehotnieť, tak je vhodné zrealizovať testy obom partnerom na plodnosť. Podľa výsledkov sa zváži ďalší postup.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič