Akú dlhú pauzu si máme dať pred ďalším kryoembryotransferom?

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

máme za sebou 3 neúspešné IUI a 1 KET. Nemáme ďalších mrazáčikov. Spermie sú málo pohyblivé a majú zlú morfológiu

Akú dlhú pauzu si máme dať pred ďalším KET?

Aké vyšetrenia by sme mali podstúpiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

KET môžete opakovať po mesiaci. Neviem, aké vyšetrenia ste mali doteraz realizované, takže je veľmi ťažké sa vyjadriť.

Základné vyšetrenia spermiogram, ultrazvuk, hormonálny odber, chlamýdie, protilátky proti spermiám, zona pellucida.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič