Znamená biely výtok pri cikaní infekciu?

Zodpovedané
13. jan 2021

Dobrý deň,

môj synček má na začiatku pri cikaní biely výtok. Potom nie. Nemáva to každý deň. Dva dni nič a potom 1x do dňa. Pozorujeme to už asi druhý týždeň.

Nič ho nebolí, nepáli. Žaluď je troška začervenaný. Dávame mu masť Sulcrafate 4% a harmančekové kúpele.

Môže to byť nejaká infekcia?

Pomôže mu repíkový kúpeľ?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže má začervenalý žaluď, tak o nejakú infekciu ide. Hoci zrejme nie o močovú, ja by som doporučila, že je vhodné vyšetrenie moču.

Kúpele v harmančeku aj repíku sú dobré. Mastičku bohužiaľ nepoznám.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas