Z čoho sa 5-mesačnému synovi vytvorila čierna bodka na brušku?

Zodpovedané
28. jan 2023

Dobrý deň,

dnes som si všimla, že môj 5-mesačný syn má takúto malú čiernu bodku na brušku. Včera sme boli u pediatra na očkovaní a ešte som mu to tam nevidela. Nikde inde nemá, je zdravý, nemá žiadne problémy s pokožkou. Ani v rodine sme problémy nemali.

Máme s tým ísť ku kožnej?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak to nie je nečistota, ktorá sa pri kúpeli odstráni, tak znamienko treba 1x ročne skontrolovať u kožnej doktorky. Deti majú znamienka už v tomto veku, niektoré aj od narodenia.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas