Trojmesačná dcérka grcká vodu hodinu po jedení. O aký problém ide?

Zodpovedané
26. nov 2020

Dobrý deň,

moja skoro trojmesačná dcérka grcká vodu cca hodinu po jedení. Papá teraz 90 ml každé dve hodinky umelého mlieka Nutrilon HA. Predtým papala väčšie dávky každé tri hodiny, ale to mi grckala po dopapaní. Z toho dôvodu nám pani doktorka odporučila zmenšiť dávky a papať častejšie.

Aký je Váš názor?

Ďakujem vopred za odpoveď

Dobrý deň,

detičky grckávajú.

Ak pekne priberá, tak netreba nič špeciálne spraviť. Ak by bolo grckanie väčšie, treba zmeniť na AR formulu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas