Syn má červenú jazvu a škvrnu na penise. O aký problém ide?

Zodpovedané
8. mar 2021

Dobrý deň,

syn má fimózu a začervenaný penis. Teraz sa mu objavila červená škvrna na vrchu penisu asi 8 mm dlhá. Vyzeralo to ako červená ranka. Umývame ho v repíku, dávame antibiotickú a antimykotickú mastičku. Nič ho nebolí a ciká bez problémov. Tá ranka už týždeň nemizne.

O aký problém ide a čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem toto naozaj zhodnotiť. Nepíšete aký má synček vek a či škvrne napríklad predchádzalo sťahovanie predkožky.

Používanie masti bez konzultácie s lekárom neodporúčam. Repík je vhodný aj naďalej.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas