Štvorročný syn sa ráno budí zahlienený. Ako sa má liečiť?

Zodpovedané
21. feb 2020

Dobrý deň,

môj syn skoro štvorročný syn má štekavý kašeľ. Detská doktorka mu dala Tussin a Kalobu. Mám však pocit, že liečba nezaberá.

Ráno sa budí ako keby zahlienený a v noci sa dusí. Myslím si, že mu stekajú sople.

Čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vlhčíte vzduch, trošku vyvýšte polohu pri spánku a každé ráno a večer sa začnite konvičkovať. Potom si myslím že Vám žiadna liečba nebude potrebná.

nateraz chcete lieky (Kaloba je podpora pri infekciách dýchacích ciest, Tussin je na tlmenie kašľa) môžete kúpiť tak isto prírodný preparát 3x denne 15 kvapiek.

link na to, čo to je konvičkovanie: https://www.rhinohorn.sk/

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas