Prečo má dvojročný syn žltú stolicu s hlienom?

Zodpovedané
22. jún 2021

Dobrý deň,

20 mesačný syn má už týždeň žltú stolicu s hlienom. Mal aj hnačku, ale probiotikami sa to mierne upravilo. Farba a hlien ostal, diétu nemá žiadnu. Bolenie brucha a ani vetry nepozorujem.

Momentálne sú horúčavy a svokra si myslí, že to má z tepla, alebo že mu pôjdu posledné 4 zuby. Ja si to nemyslím.

Aký je Váš názor a čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

skôr si myslím, že prekonal nejakú ľahkú črevnú virózu, po ktorej ešte pretrváva zmena farby stolice.

Dávajte mu mesiac probiotiká Probiofix IMUN.

Probiotické kvapky ProBio-fix BABY Imun

Probiotické kvapky ProBio-fix BABY Imun sú výživový doplnok s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG, LGG®, Bifidobacterium animalis, ssp. lactis, BB-12®

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas