Prečo má 5 ročná dcéra žltkastý výtok?

Zodpovedané
4. mar 2020

Dobrý deň,

mojej 5 ročnej dcére som posledné dva týždne našla na nohavičkách žltkastý výtok. Nie veľa, len trochu. Inak sa nesťažuje na nič. Teraz mala trochu soplíky a kašeľ.

Pred mesiacom dobrala antibiotiká Klacid a pred viac ako mesiacom mala aj mrle. Odčervená bola Vermoxom,a opakovanú dávku dostala minulý týždeň.

Mám ju ešte sledovať, alebo ísť hneď ku gynekologičke?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

stačí odsledovať, nasadiť probiotiká a dávať jej vypiť acidko/kefír každé ráno alebo na olovrant.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas