Pomáha Hipp Combiotik od bolesti bruška?

Zodpovedané
25. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom umelého mlieka Hipp Combiotik.

Pomáha toto mlieko od bolesti bruška?

Ďakuejm

Dobrý deň,

ak myslíte koliky, tak na to pomáha najmä BioGaia a prípadne Espumisan L. Ďalej veľa sa nosiť a vyzbrojiť sa trpezlivosťou a myšlienkami, že je to len obdobie a že to na bábätku nezanechá žiadne negatívne stopy. Vhodné je masírovať bruško a cvičiť nožičkami.

Čo sa týka mlieka, nie je to vôbec záruka. Na každého účinkuje každé mlieko inak.

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis sú prvé kvapky so živými a aktívnymi baktériami.

Espumisan L

Espumisan L je liek vo forme kvapiek. Obsahuje simetikón, ktorý pôsobí v žalúdkovo-črevnom trakte ako odpeňovacia látka a používa sa ako diagnostická pomôcka. Môže sa používať pre všetky vekové skupiny.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas