Môžu tmavé chĺpky na čele 2,5-ročnej dcérky predstavovať hormonálny problém?

Zodpovedané
11. jan 2023

Dobrý deň,

moja skoro 2,5-ročná dcérka má na čele jemné tmavé chĺpky. Normálne to nevidno. Vidno ich len na slnku a pri silnom svetle.

Je to v poriadku, alebo môže ísť o nejaký hormonálny problém?

Ďakujem

PS: Fotografiu posielam v druhej otázke. Prosím nezverejňovať.

Dobrý deň,

mne to z fotky vyzerá ako bežné malé vlásky, ktoré sa vyskytujú pri hranici vlasov. Teda nie ako chĺpky.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas