Môže mať syn mierne zvýšený počet bielych krviniek kvôli tomu, lebo sa vyvíja jeho imunita?

Zodpovedané
2. mar 2023

Dobrý deň,

s 3,5-ročným synom sme boli na imuno-alergo. Predbežný záver PFAPA syndróm. Doktorka mu brala krv na rôzne testy. Výsledky oznamuje po telefóne (nemám ich ešte v rukách). Jedny výsledky hovorili o miernom zvýšenom počte bielych krviniek s tým, že sú tam menej zrelé krvinky.

Môže to byť aj tým, že sa ešte vyvíja imunita dieťaťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám povedať z týchto informácii nič konkrétne. Počkajte si na vysvetlenie výsledkov od doktorky.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas