Môže mať ročná dcérka potničky?

Zodpovedané
8. júl 2022

Dobrý deň,

môže mať ročná dcérka potničky?

Často a dosť sa potí. Má vyrážky odkedy začali horúčavy. Od stravy si nemyslím, že to môže byť, keďže je stále to isté. Vyrážky má na chrbte, trupe a trochu na rúčkach.

Chcem sa opýtať, čo zaberá na potničky a ak sú to potničky, tak po koľkých dňoch zmiznú?

Lebo mne sa zdá, že sú stále rovnaké.

Ďakujem, prikládám foto.

Dobrý deň,

môže ísť o potničky, skúste kúpeľ v hypermangáne (rozrobiť do pohára s vodou a priliať do vody vo vani aby bola slabunkoružová). A treba sa pokúsiť zamedziť poteniu, pod dcérku dajte na spinkanie bavlnenú plienku, veľa pobytu iba nahološku a pokojne aj 2x denne ju sprškajte.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas