Môže 5 ročný synček užívať vitamín každý deň dlhodobo bez prestávky?

Zodpovedané
18. júl 2021

Dobrý deň,

synček má 5 rokov a kvôli krvácaniu z nosa nám naša doktorka odporučila užívať vitamín C.

Môže synček užívať vitamín každý deň dlhodobo bez prestávky?

Čo ešte nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, môže. Veď ak paaá ovocie a zeleniny, aj tak ich užíva každý deň 🙂

Odporúčam (ak tak nebolo spravené skrz opakované krvácanie), aby bol synčekovi opakovane meraný krvný tlak a absolvoval vyšetrenie ORL.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas