Mám vyskúšať podať 8-mesačnej dcére inú kašu?

Zodpovedané
12. dec 2022

Dobrý deň,

mám 8-mesačnú dcéru, ktorej na večeru podávam detskú nemliečnu kašu Hami. Neustále sa však ako keby odvracala a točila, keď jej ju chcem dať lyžičkou do úst. Rovnako sa správa aj vtedy, keď jej ju podávam na raňajky.

Mám skúšať ďalej?

Mám kašu zmeniť?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem ako sa správa pri ostatných jedlách. Môže byť, že jej nechutí. Možno nie je hladná. Raňajky v tomto veku nie sú úplne typické. Väčšina detí v tomto veku má na raňajky mlieko a následne ovocie na desiatu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas