Majú problémy mojej dcérky súvis so srdiečkom, alebo to bude kvôli zúbkom?

Zodpovedané
3. okt 2022

Dobrý deň,

mám 5-mesačnú dcérku, ktorá má vrodenú chybu srdiečka - defekt. Jedna dierka má 6 - 7 milimetrov. Chodíme na kardiológiu a zatiaľ je všetko v poriadku.

Posledné dva dni nechce veľmi papať, len čajík pije. Málo papá. Je na umelom mliečku. Idú jej však zúbky - 7 naraz.

Majú problémy mojej dcérky súvis so srdiečkom, alebo to bude kvôli zúbkom?

Ďakujem

Dobrý deň,

pravdepodobne ide o zúbky, to sa však nedá cez internet odhadnúť.

Ak by sa Vám s dérkou čokoľvke nezdalo, odmietala by jesť, bola by spavá, pri pití by sa zdýchavala, premodrávala, treba ísť k lekárovi.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas