Má RTG vplyv na očkovanie?

Zodpovedané
27. apr 2021

Dobrý deň,

dnes sa mi veľmi nešťastne zošuchlo vajíčko s dvojmesačným synom z nízkej lavičky kým som odkladala veci do auta. Veľmi som sa zľakla a išla hneď na pohotovosť, kde malému spravili RTG a pustili nás domov.

Všetko vyzerá byť v poriadku, asi si len oškrel trochu čelo. O týždeň máme ísť na prvé očkovanie.

Má RTG vplyv na očkovanie?

Ďakujem

Dobrý deň,

RTG vplyv nemá.

Synčeka sledujte viac prvých 24 hodín (spavosť, divne prejavy, plač, vracanie - ak prítomné ísť do nemocnice).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas