Kvôli čomu má môj 5-mesačný syn zvýšené leukocyty a baktérie v moči?

Zodpovedané
31. jan 2023

Dobrý deň,

pred dvoma týždňami pri preventívnej prehliadke zistili môjmu 5-mesačnému synovi záplavu leukocytov a baktérie v moči. Keďže sa jednalo o opakovaný nález, pani doktorka nás poslala na urológiu. Tam bolo na sone všetko v poriadku.

Po týždni som synovi dala opakovane vyšetriť moč a stále má záplavu leukocytov, baktérie a zhluky krvi. Horúčku nemá. Veľmi ma to vystrašilo.

Z čoho to môže mať?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o nesprávny odber ale aj o infekciu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas