Ktorý kontaktný teplomer je spoľahlivý?

Zodpovedané
15. nov 2022

Dobrý deň,

potrebujem poradiť konkrétnu značku kontaktného spoľahlivého rýchleho teplomera. Už sme ich vyskúšali veľa, ale žiaden nenameria teplotu rýchlo a spoľahlivo. A to je pri meraní v konečníku veľmi potrebné.

Teraz máme Omron s mäkkou špičkou, ale po zaznení signálu ukazuje 35°C. Viaceré vyskúšané kontaktné teplomery ukazujú takú nízku teplotu.

Ktorý kontaktný teplomer je naozaj spoľahlivý?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne mám dobrú skúsenosť asi s každým aj "obyčajným" teplomerom, ktorý sa dáva do konečníka (mimo toho keď sa vybíjajú baterky).

Meriate teplotu správne? Máte špičku v zadočku dieťaťa? Nie je iba priložená?

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas