Kam sa obrátiť pri žiadosti o asistenta pri problémovej dcérke s ADHD?

Zodpovedané
31. okt 2022

Dobrý deň,

dcéra má 4,5 roka, chodí do materskej školy a je problémová. Navštevujeme psychologičku a logopedičku. Má symptómy ADHD a poruchy pozornosti. Doma je všetko v pohode, ale v kolektíve nevie obsedieť. Deti po nej opakujú, učiteľky sú už vyčerpané.

Zatiaľ nemá žiadnu diagnózu, aj na neurológii bolo všetko v poriadku, aktivitu mozgu má na úrovni školáka. Do špeciálnej škôlky ju dať nechcem, pretože nie je nijako postihnutá. Rada by som pre ňu získala asistenta. Na toho škôlka peniaze nemá. Mám ho vraj žiadať sama.

Na koho sa obrátiť pri žiadosti o asistenta?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám povedať, keďže nemá diagnózu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas