Je v poriadku, keď sa synček občas napína ako struna?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoved na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

Teraz to už dlhšie neurobil, robil to predtým občas počas dňa. Teraz sem-tam, keď leží, alebo sedí, tak chce napnúť nôžky a rúčky. Inak nič.

Keď sa teší, tak dá rúčky pred seba, otvorí ústa a trasie sa.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

tak by som to v tomto prípade neriešila. O takéto napnutia môže ísť vtedy, keď má slabší reflux, že sa mu vracia potrava do pusy.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas