Je v poriadku, keď mám prísť so synom na poradňu až o 5 mesiacov?

Zodpovedané
15. okt 2022

Dobrý deň,

dnes sme absolvovali s 8-mesačným synom poradňu u pediatričky. Budúci termín nám dali až na marec 2023. Keď som sa opýtala sestry, prečo až o 5 mesiacov, nevyjadrila sa ku tomu.

Nie je tých 5 mesiacov príliš dlhá doba na ďalšiu poradňu?

Ďakujem

Dobrý deň

mala by byť ešte 1 preventívna prehliadka medzi tým, na ktorej však nie je očkovanie. Je možné, že doktorka má veľa pacientov a nestíha.

Čítala som viac článkov od lekárov, že to tak budú robiť, ak nebudú stíhať. Neviem Vám povedať za kolegov.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas