Je to angína?

Zodpovedané
19. júl 2022

Dobrý deň,

6-ročný syn mal z plného zdravia naraz vysokú teplotu (38 - 39,1°C), ktorá sa dala pekne zraziť. Za 24 hodín mu takto vyskočila asi trikrát a odznela. Od dnešnej polnoci mu nič nie je. Nič ho nebolí, je veselý, má chuť do jedla. Spomínal iba, že ho troška bolí hrdlo. Dnes som sa mu tam pozrela a našla som toto, absolútne to neviem identifikovať. Vzadu badať malé pupenčeky ako keby priehľadné až biele.

Čo mu môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o rôzne ochorenia. Napr. siedma choroba, angína. Je vhodné vyšetrenie lekárom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas