Je potrebné riešiť ploché nôžky u 3-ročného dieťaťa s ortopédom?

Zodpovedané
3. jan 2023

Dobrý deň,

mám 3-ročné dieťa, ktoré ešte počas dňa dojčím a chcela by som užívať CBD olej. Zároveň má moje dieťa ploché nôžky.

Môžem používať CBD olej pri dojčení?

Je už potrebné riešiť ploché nôžky u 3-ročného dieťaťa s ortopédom?

Ďakujem

Dobrý deň,

ohľadom CBD oleja vysoko pravdepodobne ho môžete, ak výrobca neudáva inak.

Po 3. roku je vhodné vyšetriť, či ide o ploché nohy. Vám sa javiť môžu, ale podoskop to vôbec nemusí zaznamenať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas