Čo znamená trasenie ľavej ruky u 12 ročnej?

Zodpovedané
6. dec 2021

Dobrý deň,

mojej 12 ročnej dcére sa niekedy začne triasť ľavá ruka. Je pravda, že prežíva dosť stresujúce obdobie - rozchod rodičov, pandémia, veľké nátlaky v škole na učenie. Je integrovaná, má poruchu pozornosti. Učitelia to akosi ignorujú. Nestíha sa už večer všetko naučiť, keďže zo školy chodíi okolo 16. hodiny Dohovor s učiteľmi nepomáha.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

píšete o psychickom tlaku. Odporúčam poradu s psychológom.

Z medicínskeho hľadiska by som vyvrátila stavy hypoglykémie, teda zníženej hladiny cukru. Prípadne funkciu štítnej žľazy.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas