Čo pomôže zahojiť jazvu na čele 20-mesačného dieťaťa?

Zodpovedané
20. mar 2023

Dobrý deň,

dcéra nešťastne spadla a rozbila si čelo. Týždeň mala na rane náplasťové stehy.

Aký krém a odkedy ho odporúčate používať, aby jej neostala jazva?

Ďakujem

Dobrý deň,

to, či jazva ostane ovplyvní jednak dcérkino hojenie (dané "geneticky) a spôsob akým bola rana ošetrená. A mali by ste minimalizovali kontakt so slnkom a s dráždiacimi látkami kým rana nie je zhojená.

Po zhojení by som siahla napríklad po produkte Contractubex 1x denne.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas