Čo odporúčate na odhlienenie 15 mesačného syna?

Zodpovedané
29. sep 2021

Dobrý deň,

15 mesačný syn má sopeľ, ktorý neviem vytiahnuť odsávačkou. Nevie sa vysmrkať. Pri zaspávaní sa niekedy zakucká a tiež pri behaní, lebo mu to steká do hrdielka.

Čo odporúčate na odhlienenie 15 mesačného syna?

Ďakujem

Dobrý deň,

pred odsávaním dávate morskú vodu tylu Aliamare do nošteka? Lebo ak nie, tak tam je "pes zakopaný". Treba vstreknúť morskú vodu, počkať 30 sekúnd a potom odsať.

Výborne sú aj inhalácie, urýchľujú priebeh infekcie DC ale nie každé dieťatko ich už v tomto veku toleruje.

Vyskúšať ešte môžete aj prípravok Kaloba.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas